Хіти тижня. Ху*ло 2.0: На Росії назвали найбільш імовірного наступника Путіна (відео)

Це абсолютно лояльна, віддана людина, зазначає журналіст.

Вхожий в кремлівські коридори головний редактор радіостанції «Ехо Москви» Олексій Венедиктов заявив, що можливим наступником Володимира Путіна на посту президента РФ є заступник голови Радбезу Росії Дмитро Медведєв, а в «резерві» тримають директора Служби зовнішньої розвідки Сергія Наришкіна. Про це він розповів в інтерв’ю Дмитру Гордону, передають .

Об этом сообщает FIB

Особливо втішних слів на його вустах удостоївся Медведєв. «Він абсолютно лояльна, віддана людина. Путін так вважає. І ось запитай мене, кого він буде вибирати наступником сьогодні, я б сказав, що він вибирає між чотирма людьми, в які входить Дмитро Анатолійович на першій позиції», — сказав Венедиктов.

На його думку, крім Медведєва російська влада тримає «у резерві» Наришкіна. Про те, що він також є можливим наступником Путіна, свідчить те, що він повністю виведений з-під критики. «Хто дозволить собі критикувати главу розвідки?» — сказав Венедиктов.Джерело статті: “https://patrioty.org.ua/politic/khity-tyzhnia-khulo-20-na-rosii-nazvaly-naibilsh-imovirnoho-nastupnyka-putina-video-335557.html”