Ізраїль надіслав Україні допомогу для боротьби з наслідками паводків – Кулеба

Кулеба: Я вдячний ізраїльським друзям за підтримку України

Ізраїль передав Україні допомогу для боротьби з наслідками повені на заході України. Про це повідомив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба на своїй сторінці у Twitter.

Об этом сообщает RuGate

Глава МЗС України зазначив, що до допомоги входять вода, намети та спальні мішки.

"Ізраїль направив до Івано-Франківської області допомогу задля протидії наслідкам повеней (воду, намети, спальні мішки). Я вдячний ізраїльським друзям за підтримку України в боротьбі зі стихійним лихом. Ми високо цінуємо цей вияв солідарності!" – заявив Кулеба.


Ізраїль направивши до Івано-Франківської області допомогу задля протидії наслідкам повеней (воду, намети, спальні мішки). Я вдячний ізраїльським друзям за підтримку України у боротьбі зі стихійним лихом. Ми високо цінуємо цей вияв солідарності!

— Dmytro Kuleba (@DmytroKuleba) July 1, 2020

Учора в Україну прибув літак з Італії з допомогою для ліквідації наслідків повені в західних регіонах України. Італійський уряд доправив в Україну мотопомпи високої продуктивності з комплектами рукавів для перекачування брудної води, плавальні мотопомпи, пересувні електростанції з кабельною мережею та освітлювальною щоглою, а також надувний човен із двигуном.

Івано-Франківська область – найбільш постраждалий від повені регіон України.

Сильні опади 22–24 червня спричинили повінь в Івано-Франківській, Чернівецькій, Львівській та Тернопільській областях. Унаслідок стихії загинуло троє людей.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/worldnews/-izrajil-napraviv-ukrajini-dopomogu-dlja-borotbi-z-naslidkami-pavodkiv-kuleba-1507269.html”