Шевченко розлютив відомого журналіста через "українців, яких стріляють і гвалтують"

Відомий український журналіст і головний редактор офіційного сайту "Динамо" Кирило Крижановський розкритикував Андрія Шевченка за його твіт на підтримку Black Lives Matter — міжнародного руху активістів, які виступають проти насильства по відношенню до чорношкірого населення.

Об этом сообщает Компромат РУ

"Життя українців, яких стріляють, гвалтують і катують менти, головного тренера збірної України, на жаль, не хвилює. Вони ж білі. Та й нікому не потрібні... Як же просто боротися з расизмом в США, проживаючи десь в Лондоні... Українi – замилювати очи у вигляді партії з Королівською. США – підтримку і боротьбу за права людини. Нічого нового", – написав Крижановський.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше чемпіон Європи та світу з греко-римської боротьби, а також депутат Верховної Ради України від партії "Слуга народу" Жан Беленюк прокоментував масові заворушення в США.

Підписуйся на наш Instagram! Отримуй лише найважливіше!Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/sport/football/shevchenko-rozlyutiv-vidomogo-zhurnalista-cherez-ukraintsiv-yakih-strilyayut-i-gvaltuyut.htm”