Зустріч Сталіна й Гітлера у Львові: Кравчук виправдався перед Росією

Перший президент України Леонід Кравчук виправдався перед російськими пропагандистами за своє висловлювання про те, що диктатори Адольф Гітлер і Йосип Сталін зустрічалися у Львові, де хотіли домовитися про поділ світу перед Другою світовою війною.

Об этом сообщает http://a-boom.net

Як пише "Комсомольська правда", він зазначив, що не володіє документально підтвердженою інформацією, а тільки висловив гіпотезу.

"Я читав це в засобах масової інформації. Ну ось і передав. Я не бачив особисто архівного документу, який підтверджує це. Ось і все, що знаю. Я не займався глибоко цим питанням, не вивчав його, лише передав те, що пише преса", – сказав Кравчук.

Новини
Який старший брат? Кравчук сказав про українське князівство і розлютив Росію
Леонід Кравчук

Леонід Кравчук

"Еспресо.TV"

Перший президент України також додав, що не гарантує достовірності інформації, опублікованої в ЗМІ.

"Це вже справа журналістів і тих людей, які друкують газети, мають телеканали... Але тоді, якщо не вірити, значить, не вірити нікому. А я думаю, що треба комусь вірити. Ті, хто пише, вони ж несуть якусь відповідальність, правильно?" – додав Кравчук.

Як повідомляв OBOZREVATEL, заява Кравчука про зустріч Гітлера й Сталіна у Львові в ефірі пропагандистської програми "60 хвилин" викликала ажіотаж в країні-агресорці. У Раді Федерації Росії його звинуватили в переписуванні історії, а скандальна рупорка Кремля Ольга Скабєєва дорікнула першому президенту України тим, що він "купився на дику міфологію".

Підписуйся на наш Telegram. Отримуй тільки найважливіше!

Читайте всі новини по темі "Друга світова війна" на сайті "OBOZREVATEL".Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/politics/zustrich-stalina-i-gitlera-u-lvovi-kravchuk-vipravdavsya-pered-rosieyu.htm”