День бабусь та дідусів: історія свята і головні традиції

У 2020 році 28 жовтня відзначають День бабусь і дідусів.

Об этом сообщает Русский слон


Детальніше про історію свята, його традиціях і прикмети пише "Апостроф".


Цей день відзначають більш ніж в 30 країнах світу. Прийнято вітати своїх бабусь і дідусів зі святом, можна і дарувати подарунки, щоб показати повагу до старшого покоління.


Історія свята


Свято почали відзначати з 2009 року. Його заснувало Квіткове бюро Голландії. Передбачалося, що внуки будуть вітати рідних і дарувати їм квіти, які символізують зв’язок поколінь.


Незабаром такий свято стало популярним і в інших країнах. Бабусь і дідусів 28 жовтня тепер вітають в Європі і Америці.


Традиції


Своїм бабусям і дідусям прийнято в цей день дарувати квіти. Також варто приділити їм час, попити разом чай або піти на прогулянку.


Деякі в цей день влаштовують сімейне торжество, збираючись всією сім’єю за одним столом. Тоді прийнято згадувати минуле, переглядати старі фотографії.


У багатьох країнах в цей день влаштовують різні заходи для літніх людей, в тому числі і благодійні. Також організовують концерти та фестивалі.


Крім того, прийнято дарувати подарунки і самотнім людям похилого віку. Часто благодійні фонди організовують збір подарунків в будинку для людей похилого віку.


Вітальні листівкиЗображення: liza.ua


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/society/2020-10-27/den-babushek-i-dedushek-istoriya-prazdnika-i-glavnye-tradicii/213061”