’’Щоб народ був бидлом’’: відомий в Росії журналіст розгромив Малахова

Відомий російський журналіст Володимир Кара-Мурза-старший заявив про те, що телеведучий Андрій Малахов за допомогою своїх ток-шоу влаштовує завуальовану пропаганду правлячого режиму і працює на держзамовлення.

Такою думкою він поділився з виданням "Собеседник". Журналіст зазначив, що Малахов у своїй програмі "Прямий ефір" і його колега Дмитро Борисов, ведучий передачі "Пусть говорят", чимало ефірного часу відводять політиці, але роблять це настільки майстерно, що глядачі не помічають, як "з’їдають отруєну приманку".

’’Щоб народ був бидлом’’: відомий в Росії журналіст розгромив Малахова

Джерело: Getty Images

"Згадайте, з чого почав Малахов, перейшовши з "Першого" на "Росію 1": це було інтерв’ю з Марією Максаковою. Він змушений бути частиною ВГТРК. Якщо весь канал мочить, наприклад, Україну, то і у Малахова не має бути до неї жодної симпатії", — звернув увагу журналіст на важливий нюанс.

Новини
Сміливі та смішні: росіяни назвали ‘’найкрутіших’’ пропагандистів Путіна

Журналіст зазначив, що соціальні та політичні теми, які турбують суспільство, Малахов обговорює через призму "зоряного" життя.

"Малахов робить "Прямий ефір" не тільки про зірок та їхні ДНК-аналізи. Відносно недавно, в самий розпал опору росіян пенсійній реформі, у Андрія вийшов пропагандистський випуск. Знаменитості похилого віку розповідали, як це добре — до старості працювати, поки не помреш біля верстата. У мене немає жодних сумнівів, що це було держзамовлення", — наголосив Кара-Мурза.

’’Щоб народ був бидлом’’: відомий в Росії журналіст розгромив Малахова

Джерело: GQ.ru

Також він вважає, що російській правлячій верхівці вигідно "щоб народ був бидлом", саме тому людям "згодовують" подібні ток-шоу з політичним підґрунтям.

"Машина пропаганди розкручена у бік правлячого режиму, і Малахов з Борисовим — її повноправні гвинтики. Владі вигідно, щоб народ був бидлом, не думав, не розмірковував. Це і досягається за допомогою ток-шоу", — заявив він.

’’Щоб народ був бидлом’’: відомий в Росії журналіст розгромив Малахова

Джерело: Instagram Андрія Малахова

Як раніше писав OBOZREVATEL, російська актриса Марія Шукшина ініціювала підписання петиції про закриття ток-шоу Андрія Малахова, назвавши його програми "духовно-моральною війною, спрямованою на моральне розкладання всього суспільства", і озвучила суми гонорарів "зіркових" гостей за участь у передачах.Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/show/news/schob-narodi-buv-bidlom-vidomij-v-rosii-zhurnalist-rozgromiv-malahova.htm”