Відкривається оновлений «Зелений театр» на Парковій дорозі


«Зелений театр» на Парковій дорозі відкриють 17 травня.

Відкривається оновлений «Зелений театр» на Парковій дорозі

Заклад працюватиме за новою концепцією. Як повідомляють організатори ¬– вечірка з нагоди відкриття «Зеленого театру» триватиме два дні. Хедлайнером першого дня стане американський діджей та продюсер BORGEOUS. Другого дня гостей чекатимуть дует Digitalism і легенда електронної сцени Marc Romboy.

Нагадаймо, що у минулому році «Зелений театр» відновив свою роботу після 4 років перерви. У сезоні 2019 року організатори обіцяють багато змін на локації. Зокрема, працюватимуть дві сцени. Зона амфітеатру зможе розмістити 1500-2000 людей, а у форматі фан-зони – 3000. Окрім того, тут з’явиться зона басейну із патіо, а також сучасний фуд-корт.Із червня локація поповниться великим екраном, де будуть транслюватися фільми, які зможуть відвідувати кияни та гості столиці.

— Я пишаюся цим проектом і вірю у його потенціал. І я радий, що у його потенціал повірила міська влада, – розповів засновник Дмитро Сидоренко.

Він додав, що проект реалізовано за підтримки Департаменту культури КМДА.«Зелений театр» – культове місця для Києва.

Він був побудований на схилах Дніпра у 1949 році. Елементом театру є одна з двох тюремних стін колишньої військової споруди XIX століття Нової Печерської фортеці.

Всі київські новини в розділі #Київград на Соцпорталі.

Ще цікаво:

  • На Київщині виявили арсенал авіаційних ракет, які планували перепродати в країни Африки

Джерело статті: “https://socportal.info/2019/05/17/vidkrivajetsja_onovlenij_zelenij_teatr_na_parkovij_dorozi.html”